OtoBorsa Domain sahibi: Halil POSACI (Satış ve hizmet faaliyetlerini OnLineMağaza sağlamaktadır.)

      

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

1 -Sepetinizdeki ürünlerin ödemesini 3 farklı şekilde yapabilirsiniz.

1) Havale / EFT ile ödeme

2) Anlaşmalı bankalarla kredi kartı ile taksitli ya da peşin ödeme.

3) Yurtiçi Kargo iş birliği ile kapıda nakit ödeyerek.

Teslimat 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda (Özel günler, hafta sonları ve saat 14:00'dan sonra gerçekleştirilen siparişler iş günü kapsamına alınmaz ) Kargo firmasına teslim edilecektir.

Siparişiniz Kargo firması tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 Teslimat adres değişikliği; 

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan"Hesabım"sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Hazırlanıyor” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirmek için info@onlinemagaza.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Eğer sipariş vermeden önce adres ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz "Hesabım-Üye Bilgilerim-Adres Düzenle" işlem adımlarını kullanabilirsiniz.

 Alıcı kişi değişikliği;

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan"Hesabım"sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Hazırlanıyor” statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için info@onlinemagaza.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.Eğer sipariş vermeden önce alıcı bilgileri ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz "Hesabım-Üye Bilgilerim" işlem adımlarını kullanabilirsiniz.

Sipariş kargoya verilmiş ise ve adres değişikliğinde bulunmak istiyorsanız

Güncel adres bilginizi veya alıcı bilgilerini Kargo'ya iletebilmemiz için info@onlinemagaza.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Adreste bulunamaması halinde;

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz satıcıya iade edilir.

 

< /br>

OtoBorsa Domain sahibi: Halil POSACI (Satış ve hizmet faaliyetlerini OnLineMağaza sağlamaktadır.)